כוכב השחר הוא פרויקט בנייה חדש לדירות מגורים בבעלות חזן יזמות ובנייה מקבוצת חזן

בראש קבוצת חזן, העו"ד ונוטריון שמעון חזן, שהקים את משרדו ב 1975 ומאז נודע בעשייתו המשפטית, ציבורית ונדל"ן. למשרד עשרות שנים של מומחיות בענף הנדל"ן, הכוללות לווי לפיתוח נדל"ן מניב, בנייה בהיקפים גדולים למגורים, עסקאות קומבינציה ונדל"ן מסחרי.  מצויינות, אחריות ואכפתיות אישית, מהווים קווי היסוד של קבוצת חזן, שהתפתחה בעשור האחרון גם לייזום ובנייה בחולון, בת ים ותל אביב. חזן מהווה בעלים וייזם בפרויקט של 6,600 יחידות דיור בשכונת ח-300 בחולון, 520 יחידות דיור בבת-ים, וכן בקומפלקס בתים פרטיים בשכונת עזרא בתל אביב, ועוד.

כוכב השחר הוא פרויקט הדגל של חזן יזמות ובנייה בניהולו שמעון חזן, הזוכה להשקעת משאבים ומחשבה רבה על כל פרט לקבלת מפרט בנייה עשיר באיכות לא מתפשרת. פרי ניסיון הבנייה העשיר של הקבוצה בנדל"ן. 

משרד עו"ד חזן, ממובילי המשרדים בתחום הנדל"ן בחולון וסביבותיה צבר ניסיון רב ומומחיות בנדל"ן, ליטיגציה וייצוג מול רשויות. מלווה פרויקט לאכלוס 35,000 דיירים בשכונה היוקרתית בחולון קריית אילון. למשרד התמחות מיוחדת בהתחדשות עירונית, פינוי בינוי ותמ"א 38. מלווה את פרויקט כצנלסון בבת ים. וכן את פרויקט ישראל מסלנט בתל אביב בן 32 דירות, ועוד רבים.